Евакуатор Київ

евакуатор Зламалася машина та Вам необхідна міська служба евакуації щоб викликати евакуатор в Києві й відвезти транспортний засіб на Сто?

Набирайте телефон нашої диспетчерської - ми оперативно й що важливо недорого плюс швидко надішлемо найближчий евакуатор на будь-який район столиці для перевезення Вашого авто.

Служба евакуації "Евакуатор Сіті Сервіс" працює без посередників, використовуючи для переміщення автомобілів спецмашини з власного автопарку. Пропонуємо відкриту цінову політику та гарантію відсутності прихованих додаткових платежів за послуги надані клієнту.

Наші автоевакуатори чергують по місту в місцях великої концентрації дтп. З цієї причини найближчий недорогий автоевакуатор перебувати всього в парі кілометрів від Вас - час його подачі замовнику складе всього 15 - 25 хвилин з корекцією на трафік в попутному напрямку.

УВАГА - якщо евакуатор забрав машину за неправильну парковку та Ви не знаєте куди дзвонити - то необхідно телефонувати 102 в Поліцію дізнаватися на який штрафмайданчик забрали авто, як його отримати назад. Наша організація не займатися такими питаннями.

Вартість евакуатора

Сьогодні точна вартість евакуатора складається з трьох величин. Перша це подача - від 450 гривень по Києву. Друга це оплата відстані перевезення машини - від 15 грн за км шляху. Третя це можливі додаткові послуги такі як завантаження ТС із заблокованими колесами або кпп, витяг машини з піску, бруду, перевертання авто лежачого на даху після дтп, інші проблеми.

Ціни на ці послуги обговорюються окремо індивідуально при виклику автоевакуатора. Повну вартість клієнту називає диспетчер пості уточнення технічних моментів при дзвінку. Після оформлення ціна перевезення не змінюється.

Окремо формуеться ціна коли необхідно привезти машину з Одеси до Києва - якщо в день замовлення то дорожче. Але якщо замовити попутний евакуатор й почекати 1-2 дні буде дешевше. Доставка з Європи обговорюється індивідуально.

Виклик евакуатора в Києві

Для того щоб правильно замовити виклик евакуатора необхідно точно й правильно відповісти на всі питання задані диспетчером:

  1. Вкажіть місце розташування автомобіля;
  2. Його марку або модель;
  3. Є чи ні механічні пошкодження;
  4. Наявність техпаспорта, кінцевий пункт (гараж, сто).

автоевакуатор Тільки після узгодження нюансів до замовника буде відправлений дешевий евакуатор в столичних районах Печерськ, Оболонь, Троєщина, Поділ, Дарниця, Борщагівка, Голосієво, Позняки, інші. Працюємо по приміській зоні - Вишневе, Вишгород, Бориспіль, Бровари.

Займаємося перевезенням автомобілів, будівельної міні спецтехніки вагою до 10 тонн, квадроциклів, баггі, спортивних авто з низьким кліренсом, доставкою машин з Одеси, перевезенням будівельних конструкцій по Києву Україні Європі.

Окремо звернемо увагу що на столичному ринку автоевакуації сьогодні величезна кількість пропозицій технічної допомоги й вибрати правильно компетентного виконавця складно без знань внутрішньої кухні роботи системи. У столиці працює близько 100 приватників плюс 40 офіційних служб.

Не шукайте найдешевший варіант - так як в результаті до Вас приїде втомлена Газель з полутрезвим водієм який легко до вже наявних проблем з авто додасть нових пошкоджень при завантаженні або вивантаженні.

Звертайтеся до професіоналів з багаторічним досвідом роботи - цілодобова служба завжди готова надати технічну допомогу.

Рекомендуємо - підбирайте середню цінову пропозицію та ЗАМОВЛЯЙТЕ евакуатор Київ у професіоналів за розумні гроші.

Ціни на послуги

ПослугиЦіна (грн)
Подача клієнту від 450
Вартість 1 км по місту від 15
Ціна 1 км за містом договірна

Популярні питання клієнтів

Як викликати евакуатор в столиці?

Зателефонувати за вказаними на сайті телефонами або оформити онлайн-заявку.

Скільки коштує виклик?

Вартість виклику евакуатора від 450 гривень по місту.

Як довго чекати спецмашину?

Наша компанія працює без посередників і готова подати евакуатор через 15 - 25 хвилин після замовлення.

Евакуатор Сіті Сервіс
вулиця Леся Курбаса 18 г
03162 Київ, Україна
Телефон:+380995120202
Наші координати
50.427285 N 30.369697 E
Евакуатор Сіті Сервіс. Київ

Позвонить