Евакуатор Оболонь

евакуатор оболонь

За останній час побільшало автомобілів на дорогах. З цієї причини зросла й кількість подій, що призвело до постійних пошуків дешевого автоевакуатора. Найзатребуванішим став евакуатор Оболонь Київ.

За кількістю запитів від власників автомобілів він випередив магазини запчастин та станції технічного обслуговування.

Спеціалізована допомога необхідна при нагоді:

 1. Дорожньо-транспортної пригоди;
 2. Поломки автомобіля на дорозі;
 3. Транспортування спецтехніки на будівельний об'єкт;
 4. Перевезення нових транспортних засобів на далекі відстані;
 5. Якщо транспортний засіб не може пересуватися без допомоги;
 6. Відсутність палива.

Потрібні послуги перевезення недорого й в тому випадку, коли водій не може керувати самостійно.

Завжди раді допомогти. Наша компанія швидко, якісно професійно перевезе ваш автомобіль у будь-яку вказану вами точку. Ми працюємо без посередників у всій країні, Єврозоні.

Особливості замовлення

При дзвінку до нашої служби на телефон диспетчеру водій потерпілого автомобіля повинен надати спеціалісту таку інформацію:

 • Модель марку сталевого коня;
 • Місце, де знаходиться транспортний засіб, що постраждав;
 • Причину виклику;
 • Відомості з документів;
 • Координати, куди потрібно доставити авто.

Наш оператор визначить найкоротший зручний шлях, розрахує точну ціну роботи спецмашини, прислухається до всіх побажань. Фахівці знайомі з усіма тонкощами роботи. Вони не ставлять непотрібних питань, а лише уточнюють важливу інформацію. Наші співробітники зобов'язані з'ясувати, яку спеціалізовану техніку надіслати вам на допомогу. Слід дізнатися, чи не потрібна вам інша підтримка.

Виклик евакуатора

При замовленні гарантуємо клієнтам надійне перевезення несправного автомобіля, його повну безпеку та безпеку. Наші співробітники допоможуть вам позбутися зайвих витрат, а також стресу. Фахівці переміщення допоможуть уникнути проблем із експертами страхової компанії. З цієї простої причини автолюбителі міста Київ вдаються до допомоги евакуатора в Оболонському районі.

Ми забезпечимо надійне перевезення машини, невисоку ціну, європейську якість обслуговування та професійних водіїв спецтехніки. Наш автоевакуатор негайно прибуде на місце, швидко звільнить дорогу, перемістить будь-яке авто. Організація має в своєму розпорядженні свій величезний автопарк. Нашим клієнтам ми пропонуємо спецмашини оснащені гідравлічними платформами маніпуляторами.

Компанія може доставити новий автомобіль після придбання на точку, вказану клієнтом. Так сьогодні власник транспортного засобу заощадить на бензині. Підприємство працює цілодобово. Оператори приймуть заявку, негайно її опрацюють, розрахують точну вартість плюс направлять спецтехніку до точки події.

Цілодобова служба евакуації

евакуація Для автолюбителів ТС – важлива частина життя та надійний помічник. Воно потребує акуратного відношення. У будь-якій неприємній ситуації на вулиці допоможе наша служба. Потрібен найближчий евакуатор біля метро Мінська, Героїв Дніпра, Почайна? Ми готові допомогти. Ваш дзвінок плюс наши послуги дорівнюють надійності, якості вирішення завдань, невисоким цінам. Ми оперативно надаємо техдопомогу:

 1. з доставки на Сто;
 2. при поломках прямо на трасі;
 3. з доставки нового авто;
 4. за попутними перевезеннями не тільки Україною, а й Європою;
 5. рятування машини з водоймища, піску або бруду.

Потрібен спеціалізований транспорт на Оболонь? Ми надамо дешевий евакуатор Оболонь або інший район столиці. Ціна від 550 грн. Час подачі займе від 15 до 30 хвилин, вартість за 1 км. від 17 грн. Запишіть телефон - можна цілодобово.

Евакуатор Сіті Сервіс
вулиця Леся Курбаса 18 г
03162 Київ, Україна
Телефон:+380995120202
Наші координати
50.427285 N 30.369697 E
Евакуатор Сіті Сервіс. Київ

Позвонить